Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

Success CD – Dokonalé provizorní korunky a můstky během pouhých 5 minut

By Success CD
October 09, 2013

Success CD je za studena polymerující systém pasta-pasta na bázi kompozit pro rychlé a snadné zhotovování provizorních korunek, můstků, inlejí a onlejí v zubní ordinaci. 

Success CD je k dostání v praktickém systému kartuší, které umožňují jednoduché zpracování s dokonalými výsledky. Díky míchacímu poměru 1:1 je možné používat obzvláště malé kanyly, které nejenže zaručují řádné míchání materiálu bez vzniku bublin, ale také minimalizují plýtvání.

Success CD je bez příchuti a bez aromatu, čímž přispívá k pohodlí pacienta. Materiál navíc tuhne, aniž by se uvolňovalo jakkoli výrazné teplo a tím je zaručena jeho vynikající biokompatibilita. Právě z tohoto důvodu je také možné tento materiál bezpečně nanášet i na vitální zuby.

Success CD disponuje velmi nízkou hodnotou smršťování, díky čemuž je zajištěno vynikající uchycení materiálu bez vnitřního pnutí. Také obsahuje speciální skleněné částice, které, jak vyplývá z výzkumu kompozit, vytvářejí hladký povrch a zvyšují výslednou tvrdost materiálu. Co se týče životnosti je Success CD přesvědčivý vysokou pevností v tlaku (215 MPa) i výbornou pevností ve střihu (93 MPa), které napomáhají odolnosti provizorní náhrady vůči zlomení a umožňují její plné funkční zatížení.

Při použití Success CD je možné dokončit provizorní náhradu za méně než 5 minut. Po 30–60 sekundách setrvání v dutině ústní získá materiál pružnou konzistenci, která umožňuje zubnímu lékaři sejmutí náhrady bez rizika jakýchkoli deformací. Materiál zcela zpolymeruje za další 3 minuty a poté je již připraven pro závěrečné leštění.

Co se týče estetiky, zajišťuje optimální estetické výsledky vysoká barevná stálost Success CD, jeho leštitelnost srovnatelná s kompozity a nabídka 4 atraktivních odstínů (A1, A2, A3, B1) s přirozenou fluorescencí.

Díky krátké době trvání ošetření zvyšuje Success CD nejen pohodlí pacienta během ošetření, ale také nabízí zubnímu lékaři ekonomické a atraktivní řešení pro výrobu prvotřídních estetických provizorních náhrad.

Pro více informací, prosíme, navštivte naše webové stránky www.promedica.de nebo kontaktujte našeho zástupce:

JANDA – DENTAL a.s.
Osvoboditelů 1175
CZ – 440 01 Louny
Telefon: +42 0415 653 201
Fax: +42 0415 655 773
Web: www.janda-dental.cz

Promedica
Dental Material GmbH
Domagkstraße 31
D-24537 Neumuenster
www.promedica.de
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2020 - All rights reserved - Dental Tribune International