A-dec představuje speciální příslušenství Radius pro stomatologická křesla A-dec 300 a A-dec 500

Search Dental Tribune

A-dec představuje speciální příslušenství Radius pro stomatologická křesla A-dec 300 a A-dec 500

PR, A-dec

PR, A-dec

Pá. 15 června 2012

uložit

A-dec, celosvětový lídr v oblasti stomatologického vybavení s potěšením oznamuje uvedení na trh nových možností doplňků pro oblíbená stomatologická křesla A-dec 500®, které se přizpůsobují širší škále potřeb zubního lékaře. 

Jedním z nových doplňků je držák nástrojů A-dec 300® Radius®, který nabízí přizpůsobitelnou integraci do kompaktního systému.

„Držák nástrojů A-dec 300 Radius je pohotový a lehký, čímž umožňuje i vzrůstem menším lékařům stejně bezproblémovou integraci násadců a příslušenství do držáku, jehož polohu lze velice snadno upravit,“ říká produktový manažer společnosti A-dec Shayne Krebs.

Držák nástrojů A-dec 300 Radius je vybaven standardním tříprvkovým panelem nebo volitelně čtyřprvkovým panelem s prostorem až pro dvě integrovaná příslušenství, včetně intraorální kamery nebo polymerační lampy.

„Tento flexibilně navržený držák nástrojů vám také umožňuje doplnit další prvky,“ říká Krebs.

Kromě držáku nástrojů A-dec 300 Radius umožňuje dvojitý úchyt také doplnění soupravy o lampu Radius nebo v případě stomatologického křesla A-dec 500 o držák na monitor.

Lampa A-dec 300 Radius umožňuje horizontální a vertikální nastavení a možnost nastavení dvou intenzit – vysoká a na kompozita. Rameno držáku monitoru A-dec Radius je otočné v rozsahu 340º a z důvodu podpory pohledu z více úhlů jej lze naklánět v rozmezí ±45º.

Možnosti otáčení A-dec Radius kolem stomatologického křesla A-dec 500 umožňují přizpůsobení soupravy všem zubním lékařům – pravákům i levákům.

O A-dec
Jako přední světový výrobce stomatologických křesel, držáků a stomatologických lamp, poskytuje A-dec spolehlivé stomatologické vybavení, které usnadňuje život zubním lékařům a jejich pacientům na celém světě.

50akrový areál A-dec v Newbergu, Oregon skrývá nejmodernější výrobní zařízení a vzdělávací centrum A-dec určené ke vzdělávání a výzkumu. Působení A-dec ve Velké Británii, Austrálii a Číně pomáhá podporovat rozsáhlou síť autorizovaných prodejců ve více než 100 zemích celého světa.

Chcete-li se dozvědět více, obraťte se na svého autorizovaného prodejce A-dec nebo navštivte:
www.a-dec.com.  

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

advertisement
advertisement