Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

Design OP LED lampy A-DEC oceněn prestižní cenou red dot award

By PR, A-dec
July 26, 2013

Stomatologická OP LED lampa A-dec získala uznávanou cenu red dot award za výborný design produktu. Toto prestižní ocenění průmyslového designu je udělováno mezinárodní porotou v Essenu, Německo. 

 Získáním ocenění red dot award pro rok 2013 se společnost A-dec připojuje k předchozím držitelům, jako jsou společnosti Bose, Bosch, Mercedes, Nike a Nokia.

„Vítězové ocenění red dot award jsou lídry v oblasti vysoce rozvinuté kultury designu a průmyslového designu,“ říká zástupce CEO udělující toto ocenění. „Tyto produktové výtvory vynikají ve smyslu originálního designu a kvality produktu.“

LED lampa A-dec byla vybrána ze 4662 uchazečů z 54 zemí. Proces výběru zahrnuje testování, diskuzi a vyhodnocení. Porota je složena z 37 designérů s rozsáhlými zkušenostmi týkajícími se estetického tvaru, zpracování a výroby.

Vítězné produkty jsou vystaveny v muzeu designu oceněného red dot award v Essenu. Se zhruba 2000 exponátů – od nápaditých USB flash disků po „závěsnou“ helikoptéru – se v muzeu nachází nejrozsáhlejší prezentace současného designu na světě a každý rok jej shlédne více než 180 000 návštěvníků z celého světa.

LED lampa A-dec byla oceněna za svůj čistý výrazný tvar, intuitivní ovládání a chytré využití materiálů. Estetika produktu se vyznačuje umírněným použitím stylových vnějších prvků. Elegantní a precizní indikátory režimu, matný hliníkový povrch a odstranění zbytečných ovládacích prvků tvoří čistý, rafinovaný vzhled, který není u ordinačních lamp obvyklý.

LED lampa A-dec je také uznávána zubními lékaři pro celkový výkon osvětlení, snadnou ovladatelnost, nízké pořizovací náklady a snadnou údržbu.

V USA byla společnost A-dec v roce 2012 oceněna také cenou za design zdravotnických a odborných produktů Silver International Design Excellence Award (IDEA).

Další informace jsou k dispozici na: www.red-dot.de/press.

 

O A-dec
Jako přední světový výrobce stomatologických křesel, souprav a lamp poskytuje A-dec spolehlivá řešení stomatologického vybavení zlepšujícího životy zubních lékařů a jejich pacientů na celém světě. 50akrový areál společnosti A-dec v Newbergu, Oregon, obsahuje nejmodernější výrobní zařízení a vzdělávací centrum A-dec věnující se výuce a výzkumům. Zázemí A-dec ve Velké Británii, Austrálii a v Číně pomáhá s podporou rozsáhlé sítě autorizovaných prodejců ve více než 100 zemích světa.

 


 

Pro více informací kontaktujte Paulu Vogel (1.503.538.9471), navštivte www.a-dec.com, nebo zavolejte na 1.503.538.7478 (mezinárodní kontakt). 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2020 - All rights reserved - Dental Tribune International