Webinář: Nový digitální zážitek pro pacienty

Search Dental Tribune

Webinář: Nový digitální zážitek pro pacienty

PR, Align

PR, Align

Čt. 17 února 2022

uložit

Máte-li zájem zjistit, jak dále rozvíjet svou praxi díky špičkové klinické péči o pacienty, a to s předvídatelnými a opakovatelnými výsledky, připojte se k nám na nadcházejícím webináři Digital Excellence Series.

Na setkání nazvaném The digitally powered new patient experience (Nový digitální zážitek pro pacienty) se s vámi podělí praktičtí zubní lékaři a poskytovatelé systému Invisalign, Dr. Marcos White a Dr. Kristina Baumgarten, o to, jaké výsledky přinesla digitální transformace jejich konzultací s novým pacientem, a přispěla tak ke spokojenosti a úsměvu všech zúčastněných – pacienta, lékaře i celého týmu stomatologické praxe.

Přednášející předvedou, jak se může stát jediný sken základem celého budoucího pracovního postupu, a poskytnou praktický návod k tomu, jak posunout proces, jehož účelem je zapojení pacienta, vyhodnocování, diagnostika a plánování léčby na jinou úroveň.

Klíčová témata tohoto živého přenosu zahrnují:

  • Řešení pro zásadní posun v uspokojování potřeb a očekávání pacientů
  • „Celý život své zuby nenávidím“ – emocionální význam první návštěvy
  • Získání důvěry, porozumění a spolupráce pacientů s cílem zlepšit stav jejich chrupu pomocí klinicky podloženého, holistického přístupu
  • Vytvoření správného prostředí: digitální nástroje, vhodný prostor a týmová spolupráce v ordinaci
  • Jak dosáhnout dodržování postupu léčby, získat souhlas s léčbou a obhájit finanční stránku léčby
  • Rozvoj vašeho podnikání na základě vysoké míry zapojení pacientů a jejich doporučení

Ať už v současné době pracujete s intraorálním skenerem nebo ne, budeme rádi, budete-li se s námi tímto tématem zabývat. Najděte si chvilku a zaregistrujte se na webinář, který se bude konat ve středu 2. března 2022 v 19:30 hod.

Webináře Digital Excellence Series probíhají v angličtině. Účast je bezplatná, nicméně pro vstup je nutná registrace na webinář ZDE.

Chcete-li se učit s odborníky a prozkoumat možnosti digitální budoucnosti, můžete si na webových stránkách iTero prohlédnout také záznamy předchozích webinářů Digital Excellence Series.

Redakční poznámka:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

advertisement
advertisement