Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

Ta správná strategie, jak z digitalizace vytěžit co nejvíc

By Amann Girrbach
April 05, 2021

Digitalizace umožňuje ještě těsnější propojení zubních techniků a stomatologů. Jak co nejlépe využít těchto nových příležitostí v mezioborovém týmu. To je téma virtuálního kongresu AG.Live CON pořádaného od 20. do 24. dubna 2021 společností Amann Girrbach.

Akce začne panelovou diskusí za účasti špičkových nezávislých odborníků. Prof. Dr. med. dent. Daniel Edelhoff, prof. Dr. med. dent. Florian Beuer, prof. DDr. Andreas Moritz a další budou hovořit o problémech stávající péče o pacienty a budou hledat odpověď na otázku, jak důležitá je pro budoucnost stomatologie digitalizace. Je možné podstatně zúžit mezeru mezi stomatology a zubními techniky a propojit obě strany tak, aby výsledkem byl společný a efektivní přístup k léčbě? Budou muset přímé náhrady v budoucnu nabízet všichni stomatologové?

O jednotlivých problémech a jejich možných řešeních se bude během bohatého programu s odbornými prezentacemi našich i externích odborníků hovořit velmi podrobně.

Teorie je ale pouze jednou částí rovnice. Společnost Amann Girrbach proto na akci v rámci virtuálního veletrhu představí také několik nových produktů, např. platformu AG.Live, která propojuje stomatology a zubní laboratoře a výrazně zjednodušuje spolupráci napříč obory. Nová síť rovněž podporuje spolupráci na tzv. přímých náhradách, které se u pacientů těší stále větší oblibě, pokud potřebují nějakou nekomplikovanou náhradu. V síti AG.Live se může stomatolog kdykoli obrátit na zubního technika. Jeho zkušenosti jsou pro kvalitní zubní náhrady i nadále nepostradatelné. S novým intraorálním skenerem a s platformou AG.Live od společnosti Amann Girrbach mohou stomatologové začít nabízet přímé náhrady a poskytovat stomatologické služby bez zbytečného čekání a v laboratorní kvalitě.

Registrace na digitální kongres je dostupná na webu show.aglivecon.digital a pro zubní techniky a stomatology je zdarma. Na webu najdete také další informace k programu kongresu a přehled prezentací. Virtuální veletrh je příležitostí, jak kontaktovat přímo specialisty ze společnosti Amann Girrbach.

Další informace najdete na webu show.aglivecon.digital.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021 - All rights reserved - Dental Tribune International