Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

Nadace společnosti Align Technology věnuje 1 milion dolarů na boj s COVID-19

By PR Align Technology
April 01, 2020

SAN JOSE, Kalifornie, 26. března 2020 (GLOBE NEWSWIRE) – Společnost Align Technology, Inc. (NASDAQ: ALGN) dnes oznámila, že nadace Align Foundation, fond vedený ve spolupráci s Fidelity Charitable, se zavázala darovat 1 milion USD na podporu celosvětového boje s COVID-19. Společnost Align také daruje osobní ochranné prostředky, jako jsou masky typu N95, a spolupracuje s partnery na zdrojích dodávek dalších ochranných prostředků, aby pomohla nemocnicím a poskytovatelům zdravotní péče, kteří léčí pacienty s COVID-19.

„Naším cílem je financovat a rychle nalézt komunity a inciativy, kde budou příspěvky nejúčinnější,“ řekl Joe Hogan, prezident a generální ředitel společnosti Align Technology. „Naším hlavním zájmem je zdraví a bezpečnost našich zaměstnanců po celém světě a jejich rodin. Všichni jsou součástí komunit, které jsou pandemií COVID-19 ovlivněny a jsme odhodláni pomoci je chránit.“

Jako největší světový výrobce uživatelských materiálů pro 3D tisk oslovuje společnost Align také organizace z veřejného i soukromého sektoru, aby jim nabídla své technologické znalosti a rady ohledně způsobů, jak snížit nedostatek součástek a materiálů v oblasti potřeb veřejného zdraví. Společnost Align kromě toho také zkoumá možnosti, jak upravit své výrobní a strojní vybavení, aby pomohlo při plnění kritických potřeb.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021 - All rights reserved - Dental Tribune International