Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

Společnost Align Technology uvádí na český a slovenský trh nový zobrazovací systém iTero Element 5D

By PR, Align Technology
November 24, 2021

Nová funkce automatického záznamu, která je k dispozici u zobrazovacího systému iTero Element 5D*, zefektivňuje zadávání případů Invisalign, protože umožňuje používat namísto tradičních intraorálních snímků barevné skeny.

Společnost Align Technology, Inc. (dále jen „Align“), světově známá společnost v oblasti zdravotnických prostředků, která navrhuje, vyrábí a prodává systém průhledných alignerů Invisalign, intraorální skenery iTero a CAD/CAM software exocad pro digitální ortodoncii a záchovnou stomatologii, oznámila, že nový zobrazovací systém iTero Element 5D s automatickým záznamem intraorálních fotografií pro zadávání případů Invisalign je dostupný také v České republice a na Slovensku. Tato nová funkce pomáhá redukovat pracovní kroky a zefektivňuje zadávání případů Invisalign díky intraorálním barevným skenům, které lze používat namísto tradičních intraorálních fotografií.

Prvky zobrazovacího systému iTero Element 5D jsou navrženy s pokročilou technologií, zahrnující intraorální kameru, která umožňuje lékaři skenovat, snímat a automaticky převádět sken na 2D barevné fotografie. Tato nová funkce poskytuje lékařům možnost automaticky vytvořit ze skenů 2D barevné fotografie a z těchto je automaticky vybráno pět snímků požadovaných pro zadávání do systému Invisalign Doctor Site (IDS) (pro zadávání vstupních parametrů do systému Invisalign je v současné době požadováno nejméně pět intraorálních fotografií pořízených pomocí Invisalign Photo Uploader (IPU) nebo digitálního fotoaparátu). Nová funkce automatického záznamu je dostupná na všech trzích, kde se prodávají zobrazovací systémy iTero Element 5D.

Jsem nadšená, že slyším o nové funkci automatického záznamu u iTero Element 5D,“ řekla Dr. Heather Stone Hopkins, ortodontistka z Lexingtonu v Jižní Karolíně a členka týmu Align pro Severní Ameriku. Digitální technologie, jako je skener iTero, jsou pro moji práci revoluční. Kromě toho, že již nejsou nutné lepkavé PVS otisky, zaznamenává iTero Element 5D současně 3D snímky, intraorální barevné snímky a NIRI snímky, díky čemuž není zapotřebí mít několik zařízení. Díky této nové funkci iTero Element 5D je možno používat namísto intraorálních fotografií potřebných pro zadávání případů Invisalign intraorální barevné skeny, a to bez nepohodlných tvářových retraktorů, což zvyšuje pohodlí pacientů. Automatické pořizování intraorálních snímků a jejich automatický záznam do systému Invisalign Doctor Site je vylepšením, které zásadním způsobem zlepší naše pracovní postupy a ušetří při zadávání případů Invisalign drahocenný čas členům mého týmu i pacientům.

 

*Zobrazovací systémy iTero Element 5D obsahují skenery ze série iTero Element 5D a iTero Element 5D Plus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021 - All rights reserved - Dental Tribune International