DT News - Czech Republic and Slovakia - Přímé obchodní zastoupení společnosti Osstem Implant v České republice

Search Dental Tribune

Přímé obchodní zastoupení společnosti Osstem Implant v České republice

Společnost Osstem Implant je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců dentálních implantátů. (Obrázek: Osstem Implant.)

Společnost Osstem Implant rozšiřuje svou působnost na evropském trhu realizací přímého obchodního zastoupení v České republice. Tento strategický krok je součástí snahy nadále zlepšovat přístupnost odborné dentální veřejnosti k vysoce kvalitním produktům a službám.

Společnost Osstem Europe přesunula v roce 2021 své evropské sídlo z Frankfurtu nad Mohanem do Prahy, aby se přiblížila klientům v celé Evropě, a nyní posiluje své působení na tomto trhu prostřednictvím přímého prodeje v České republice. Tento významný počin odráží proaktivní přístup společnosti k podpoře stomatologické komunity, mj. zajištěním plynulých dodávek produktů a technologií za konkurenceschopné ceny.

J. M. Lee, výkonný ředitel Osstem Europe, zdůraznil: „Naše evropské sídlo v Praze nám umožňuje úzce spolupracovat se zubními lékaři a naplňovat svůj závazek podporovat místní stomatologickou komunitu a reflektovat její specifické požadavky. Jsme nadále odhodláni přinášet českému trhu špičková řešení pro praxi dentálních odborníků.“

Společnost Osstem Implant nabízí širokou škálu produktů, která vedle dentálních implantátů zahrnuje také zobrazovací zařízení, stomatologické soupravy a produkty pro dentální hygienu. Nově jsou v nabídce také služby interiérového designu uzpůsobené provozům klinik. Široké portfolio a reputace společnosti Osstem Implant je zárukou spolehlivého partnerství pro dentální odborníky, kteří hledají komplexní řešení provozů svých zdravotnických pracovišť.

O společnosti Osstem Implant

Společnost Osstem Implant je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců dentálních implantátů: disponuje 35 dceřinými společnostmi ve 31 zemích a více než 90 zastoupeními po celém světě. V roce 2022 se s produkcí 7,9 milionu prodaných implantátů stala v této oblasti trhu globálním lídrem, přičemž úspěšnost zavedených implantátů Osstem je 98,9 %. Mezi tři nejúspěšnější producenty patří také z hlediska celosvětových tržeb, které ve fiskálním roce 2022 dosáhly 834 milionů USD. CAGR v letech 2018 až 2022 zaznamenal hodnotu 21,2 %. Do rozvoje implantologie a stomatologie obecně investuje společnost Osstem Implant 11 % ze svých ročních tržeb.

Více informací naleznete na www.osstemimplant.cz

 

To post a reply please login or register
advertisement
advertisement