Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

„Jednoduše naneste a osušte, a jste hotovi“: CLEARFIL CERAMIC PRIMER PLUS

By Kuraray Noritake Dental
June 04, 2019

Díky zkombinování snadného použití a vynikající viskozity je CLEARFIL CERAMIC PRIMER PLUS stabilním a univerzálním protetickým primerem určeným pro všechny náhrady. Začleněním originálního MDP monomeru od Kuraray Noritake Dental a silanového monomeru je tento primer schopen poskytovat lepší adhezivní povrch pro keramiku, hybridní keramiku, kompozity, a dokonce i kovy. CLEARFIL CERAMIC PRIMER PLUS se nejlépe používá ve spojení s adhezivním pryskyřičným cementem PANAVIA V5, čímž jsou zajištěny skutečně odolné náhrady.

Klíč k výkonnosti CLEARFIL CERAMIC PRIMER PLUS je v monomerech, které obsahuje. MDP monomer se pevně váže ke kovům a zirkonu, zatímco silanový vazebný prostředek MPS účinně přilne ke kompozitům a všem keramikám na bázi silikátů. „To, čím se CLEARFIL CERAMIC PRIMER PLUS liší od ostatních primerů, je jeho stálost,“ uvedl Peter Schouten, technický manažer z Kuraray Noritake Benelux. „normálně jsou aktivované silany velice nestabilní. Dobře vyvážené složení CLEARFIL CERAMIC PRIMER PLUS však poskytuje dobu použitelnosti tři roky od data výroby a použití je snadné a předvídatelné.“

Procedurální jednoduchost

Každý prvek CLEARFIL CERAMIC PRIMER PLUS je navržen tak, aby poskytoval maximální procedurální jednoduchost. Je zabalen ve snadno stlačitelné lahvičce, která roztok nadávkuje snadno a přesně. Zatímco jiné podobné produkty je potřeba nechat jednu minutu či více působit, tento primer účinkuje ihned po nanesení. „CLEARFIL CERAMIC PRIMER PLUS nabízí zubním lékařům výhody v podobě spolehlivého primeru pro všechny materiály, aniž by se obtížně nanášely nebo používaly,“ uvedl dále Schouten. „Od titanu po zirkon, od lithium disilikátu po kompozity – jednoduše nanesete a osušíte, a jste hotovi.“

PANAVIA V5

Pryskyřičný cement s nesrovnatelnou procedurální jednoduchostí a předvídatelností, PANAVIA V5 je nejnovějším přírůstkem v rodině PANAVIA od Kuraray Noritake Dental. Nastavuje nový standard pro adhezi tím, že poskytuje pevnost vazby samovolně tuhnoucího dentinového materiálu shodnou s naším zlatým standardem, světlem tuhnoucím vazebným prostředkem CLEARFIL SE BOND. PANAVIA V5 nabízí přirozenou estetickou stálost odstínu díky pastě bez obsahu aminů, která je k dispozici v pěti odstínech a bylo vědecky dokázáno, že vykazuje nižší míru změn odstínu po vytvrzení než cementy na bázi aminů.

CLEARFIL CERAMIC PRIMER PLUS a PANAVIA V5

Protože poskytuje pevnou vazbu nejen s hydroxyapatitem, ale také s kovy a zirkonem, je PANAVIA V5 přímo určen pro použití ve spojení s CLEARFIL CERAMIC PRIMER PLUS. Procedura cementování je tak efektivní od začátku do konce: k předošetření zubu použijte PANAVIA V5 Tooth Primer, k primování náhrady CLEARFIL CERAMIC PRIMER PLUS, a k cementování PANAVIA V5.

Comments are closed here.

© 2020 - All rights reserved - Dental Tribune International