Search Dental Tribune

IDS 2021 hlásí velké množství registrací z domova i ze zahraničí

E-Newsletter

The latest news in dentistry free of charge.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Organizátoři IDS (International Dental Show) v květnu na tiskové konferenci potvrdili, že přípravy na veletrh jsou v plném proudu.
Tisková zpráva k IDS 2021

By Tisková zpráva k IDS 2021

Út. 25 května 2021

save

Do zahájení mezinárodního dentálního veletrhu IDS 2021 (International Dental Show), který se koná v Kolíně nad Rýnem, zbývá jen něco málo přes čtyři měsíce a přípravy jsou v plném proudu. Díky novému, hybridnímu formátu veletrhu IDS ukazuje směr k úspěšnému podnikání v éře „po koroně“ s perspektivními digitálními možnostmi.

Svoji účast na veletrhu IDS 2021 k potvrdilo prozatím zhruba 850 společností z 57 zemí světa, což je s ohledem na situaci v posledních měsících pozoruhodný průběžný výsledek. V souladu s rámcovými podmínkami souvisejícími s pandemií se bude veletrh konat v halách 2, 3, 10 a 11. Všechny haly jsou propojeny jednou okružní trasou, která je optimalizována pro návštěvníky. Čtyři vstupní zóny veletrhu IDS – jižní, východní, západní a vchod na veletržním bulváru – zajišťují rovnoměrné rozložení návštěvníků v jednotlivých výstavních halách, tedy v souladu s aktuálními bezpečnostními opatřeními. Prostor pro stravování bude instalován podél stávajících stravovacích a odpočinkových zón, čímž bude návštěvníkům i vystavovatelům zajištěno bezpečné poskytování stravovacích služeb. Naplánování hal počítá se všemi nezbytnými opatřeními a oficiálními požadavky na ochranu vystavovatelů a návštěvníků, které Koelnmesse zohledňuje ve svém bezpečnostním a hygienickém konceptu „#B-SAFE4business“. Pokud jde o veškeré akce na kolínském výstavišti, Koelnmesse bude nadále sledovat a implementovat všechna bezpečnostní opatření považovaná odpovědnými zdravotnickými úřady za relevantní a v souladu s nařízeními o ochraně před nákazou onemocněním Covid-19. Nezbytnost těchto opatření bude průběžně přezkoumávána a upravována až do konání akce.

Kromě fyzické výstavy nabízí IDS 2021 vystavovatelům a návštěvníkům také digitální platformu IDSconnect. Tento hybridní přístup umožňuje návštěvníkům z celého světa, kteří nemohou přicestovat do Kolína nad Rýnem, objevovat na veletrhu atraktivní firmy a produkty a navázat kontakt s partnery prostřednictvím inovativních online kanálů. Celá řada různých funkcí umožňuje snadno oslovit více potenciálních zákazníků, na požádání představit současné trendy, prezentovat své produkty a navázat tak cenné kontakty – odkudkoli na světě.

Používání digitální platformy IDS je pro každého velice jednoduché a intuitivní – i bez předchozích zkušeností s digitálními zařízeními – a přináší největší světový dentální veletrh přímo na obrazovku u vás doma nebo v kanceláři a poskytne autentický zážitek z veletrhu.

 

O veletrhu IDS
IDS (International Dental Show) se koná v Kolíně nad Rýnem (Německo) každé dva roky a pořádá jej GFDI Gesellschaft zur Förderung der Dental-Industrie mbH, obchodní společnost Asociace německých dentálních výrobců (VDDI) a výstaviště Koelnmesse GmbH, Kolín nad Rýnem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *