Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

S ConnectDental do budoucnosti digitální stomatologie

By PR, HENRY SCHEIN
February 24, 2015

Henry Schein uvádí na trh v České republice komplexní řešení pro digitalizaci stomatologie, které se zaměřuje na průběh práce mezi praxí a laboratoří.

Brno, 23.února 2015 – Přechod na digitální stomatologii už nelze dále protahovat. Společnost Henry Schein se svým firemním konceptem ConnectDental doprovází zubní ordinace a laboratoře na jejich cestě do budoucnosti digitální stomatologie.

ConnectDental je koncepce optimálního řešení pro zákazníka, aby se mohl soustředit výhradně na poskytování nejlepších možných služeb pro pacienta. Zaměřuje se na digitální průběh práce mezi praxí a laboratoří a zahrnuje celou řadu různých složek, od široké škály výrobků, včetně vyznamných digitálních CAD/CAM systémů a materiálů, software, komplexní konzultace, jakož i další vzdělávání a školení pro zaměstnance ordinací a laboratoří, s cílem dosažení účinného a účelného využívání nových technologií, stejně jako mnoho dalších služeb. ConnectDental spoléhá na otevřený systém s cílem nabídnout individuální řešení pro zubní ordinace a laboratoře, která optimalizují využití digitálních možností a ulehčují a zlepšují jejich efektivitu.

Patrick Thurm, viceprezident Technology Global Prosthetic Solutions společnosti Henry Schein říká: „Neexistuje nic takového, jako jedno řešení pro všechny. Z tohoto důvodu je prvním krokem v našem způsobu poradenství vždy zhodnotit situaci a vypracovat cíle vlastníka praxe, aby bylo možné definovat procesy“. Dále pokračuje: „ConnectDental je otevřený systém pro optimalizaci procesů, který nabízí řešení jak pro stomatologickou praxi, tak i pro laboratoře, které využívají nebo chtějí využívat digitální možnosti, jako jsou digitální otiskovací systémy. To nám umožňuje připravit naše zákazníky na digitální budoucnost a podporovat je v rozvoji a rozšiřování této cesty individuálním a optimálním způsobem. Jsme velmi rádi, že nyní můžeme nabídnout toto řešení i pro naše české zákazníky.“

S ConnectDental určuje Henry Schein důležité nové standardy s využitím 190 CAD/CAM a digitálních specialistů, 460 speciálně vyškolených techniků a více než 50 zubních informačních center v Evropě, které nabízí rozsáhlé zaškolovací programy.

Od této chvíle se mohou zákazníci dozvědět více a mohou vyzkoušet ConnectDental v nové pražské demonstrační laboratoři společnosti Henry Schein na adrese Černokostelecká 24, Praha.

Chcete-li se dozvědět více, navštivte webové stránky společnosti Henry Schein na adrese www.henryschein.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2020 - All rights reserved - Dental Tribune International