Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

Letošní návštěva stánku HERBADENT bude pro Vás zážitkem, na který nezapomenete!

By PR, HERBADENT
October 09, 2013

Nový stánek firmy HERBADENT je letos umístěn v expozici společnosti Dentamed, ve střední hale výstavního areálu. Letos návštěva tohoto stánku stojí určitě za to. Čekají Vás mnohá překvapení, mnoho zajímavých nabídek i originálních dárků. Možná budete jedním z těch, kteří si odnesou zážitek, na který se rozhodně nezapomíná. 

Hlavním tahákem je zcela nová image dentálních produktů HERBADENT. Nová produktová řada, nové výrobky, nový design, nové logo. Ještě nikdy v historii společnosti HERBADENT (která z léčivých bylin vyrábí již od roku 1897) nedošlo k tak významnému skoku v sortimentu a vzhledu. Budete opravdu překvapeni!

Pro odborníky zde bude poprvé prezentována zcela nová řada dentální péče o zuby a dásně HERBADENT® Professional. Tato novinka byla vyvinuta podle četných přání a doporučení stomatologů. „Celá řada odborníků s námi spolupracovala na vytvoření inovací pro ještě kvalitnější a účinnější bylinné produkty k péči o zdravé dásně,“ říká spolumajitel firmy Pavel Zavadil. Právě v této péči je již po desetiletí HERBADENT expertem. Nyní ale přidává spoustu novinek.

Extrakt HERBADENTu ze sedmi léčivých bylin v nejvyšší koncentraci je obsažený v novém Bylinném roztoku na dásně HERBADENT® Professional. Hodí se pro řešení zánětlivých stavů v dutině ústní, jako je krvácení, afty či silné projevy parodontózy. Nyní je HERBADENT bylinný roztok volně prodejný v každé zubní ordinaci. Původní anestetikum benzokain obsažené v tradičním léčivu podobného jména, HERBADENT® masážním roztoku na dásně, je v tomto novém produktu nahrazený silnou silicí hřebíčku, což je přírodní anestetikum s vynikajícím účinkem. Praktické kapátko usnadňuje aplikaci přesně na místo určení, nebo případně na vatovou tyčinku pro potřeby masáže dásně.

Druhý produkt řady – Gel na dásně s Chlorhexidinem splňuje dlouhodobá přání stomatologů. Kombinace sedmi účinných léčivých bylin a chlorhexidinu tak přináší zcela novou kategorii produktu, která je ještě doplněna gelovou formou. Ta je oblíbená pro dlouhotrvající účinek na místě aplikace.

Poslední do trojice nových produktů řady HERBADENT® Professional je Bylinná gelová zubní pasta se zvýšeným obsahem fluoru na 1450 ppm. Zvýšeným obsahem fluoru, vysokým obsahem bylinného extraktu i větším 100g balením jsme tuto bylinnou zubní pastu připravili pro prodej v zubních ordinacích. Nikde jinde tyto produkty běžný spotřebitel nebude mít k dostání. Cílem je nabídnout zubním lékařům možnost, aby svému pacientovi mohli prodat účinný přípravek přímo ve své ordinaci.

Samostatnou produktovou kategorií je novinka – zubní kartáček HERBADENT. Byl vyvinut pro jemnou péči o citlivé či poškozené dásně. Splňuje všechny trendy moderního kartáčku (malá hlava, kvalitní štětiny DuPont) a navíc přidává optimalizaci počtu štětin pro lepší hygienu, anatomické zahnutí a protiskluzový proužek na rukojeti. A k tomu všemu je kartáček ještě hezký a bude ozdobou každé koupelny. Nyní je k dostání ve variantách jemné a velmi jemné podle druhu štětin a v několika barevných kombinacích. Do budoucna se počítá s postupným rozšířením řady.

Každá objednávka jedné ze startovacích prodejních sad řady HERBADENT Professional, kterou odevzdáte na stánku HERBADENT v průběhu veletrhu Pragodent, bude zařazena do slosování o zážitky v hodnotě 100 000 Kč hned na místě, losovat se bude každý veletržní den hodinu před ukončením výstavy. Zážitek si tak můžete odnést domů přímo z výstavy. Při objednání zboží HERBADENT® Professional získáte rovnou výjimečnou slevu 30 % na všechny objednané produkty a třeba i sadu 24 kartáčků HERBADENT® zdarma.

Kromě uvedení nové řady nabízí HERBADENT na svém stánku všechny dentální produkty v mimořádné prodejní akci 1+1. Pro vlastní potřebu si tak můžete zakoupit cokoliv od nového bylinného roztoku na dásně, přes ústní vody, až po nové zubní kartáčky, k tomu dostanete dárkem zdarma stejný produkt ještě jednou. Jen na Pragodentu a jen letos!

Kromě toho všeho chystá HERBADENT ještě malé překvapení pro každého, kdo si cokoliv koupí nebo objedná. To ale prozrazovat nebudeme. Překvapení má zůstat překvapením…

Nezapomeňte navštívit stánek firmy HERBADENT! Těšíme se na shledanou. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2020 - All rights reserved - Dental Tribune International