Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

Hurrimix: Nejnovější automatická míchačka pro zubní ordinace

By PR, Zhermack
October 09, 2013

Nejnovější míchačka na alginát a kamennou sádru má název Hurrimix a pochází od společnosti Zhermack. 

Jedna z nejmodernějších aktuálně dostupných automatických míchaček, Hurrimix, se obzvláště snadno používá, výrazně zkracuje dobu míchání a zaručuje dokonale konzistentní směsi.

V reakci na potřeby stále náročnějšího trhu vytvořila společnost Zhermack pokrokový systém, který zajišťuje konzistentní kvalitu alginátových a sádrových směsí, zcela nezávislou na míchacích dovednostech uživatele. Systém Hurrimix standardizuje proces míchání a výrazně snižuje výskyt bublinek ve směsi – něco, čeho je velmi náročné dosáhnout při míchání pouhou špachtlí. Tím je sníženo riziko zkreslení otisku i modelu.

Hurrimix je ideální automatická míchačka pro zubní ordinace, které vyhledávají vysokou kvalitu své odvedené práce. Hurrimix se snadno a intuitivně používá, hned od prvního okamžiku, a je ideální volbou pro míchání alginátových hmot a sáder značky Zhermack. Hurrimix může ve své kompaktní míchací komoře, která poskytuje naprosto čisté prostředí, míchat až 80 g alginátu a 100 g sádry. Těsnící míchací komora rovněž snižuje plýtvání materiálem.

Velký digitální displej zajišťuje rychlé a snadné používání programů míchání. Tichý provoz a bezpečné použití Hurrimix je možné díky praktické membránové klávesnici.

Míchačka Hurrimix je dodávána s 20 programy: 10 pro algináty a 10 pro sádry. Oba typy programů obsahují 7 přednastavených programů pro výrobky značky Zhermack.

Uživatelé mohou jakýkoli z programů kdykoli změnit. Ovládání v podobě elektronického mikroprocesoru zajišťuje plně automatický proces míchání.

Společnost Zhermack věnovala hodně úsilí designu a provedení přístroje. Kompaktní design, jednoduché linie, vysoce kvalitní materiály a výběr ze 6 barev krytů činí míchačku Hurrimix elegantní volbou pro všechna pracovní prostředí.

 

Míchačku Hurrimix v akci můžete vidět u stánku Zhermack číslo 235 na výstavě Pragodent.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2020 - All rights reserved - Dental Tribune International