Týden čistých zubů 2022 opět vyhlásil soutěž pro studenty

Search Dental Tribune

Týden čistých zubů 2022 opět vyhlásil soutěž pro studenty

Snímek z roku 2021 (Mgr. Irena Čani)
Mgr. Irena Čani, redakce časopisu StomaTeam

Mgr. Irena Čani, redakce časopisu StomaTeam

St. 16 února 2022

uložit

V polovině srpna 2022 se tradičně bude konat unikátní kurz Jiřího Sedelmayera Týden čistých zubů. Pokud se ho chcete zúčastnit zdarma, pak jako student zubního lékařství či dentální hygieny máte opět šanci. Týden čistých zubů (TČZ) se bude konat v týdnu od 15. do 19. srpna 2022 na Skalském Dvoře v Lísku u Bystřice nad Pernštejnem. Společnost preventivní stomatologie uhradí deseti studentům zubního lékařství nebo dentální hygieny tento praktický kurz jako podporu vzdělávání. Soutěž se týká výhradě studentů a studentek z ČR.

Tento unikátní týden věnovaný prevenci onemocnění měkkých a tvrdých tkání dutiny ústní je určen nejen pro zubní lékaře, ale i sestřičky, dentální hygienistky a studenty zubního lékařství. Celý týden se kombinují dopolední teoretické přednášky s odpoledními individuálními praktickými nácviky ve dvojicích a recally s vybranými instruktory ze Společnosti preventivní stomatologie (SPS). Dále si každý posluchač osvojí princip výběru vhodných pomůcek dle důležitých kritérií a recallový systém.

Přihlášky do soutěže o účast na kurzu TČZ podávejte na e-mailovou adresu SPS: sps@zubari.cz nejpozději do 27. 3. 2022. Do přihlášky uveďte vaše iniciály, telefonní a e-mailový kontakt, školu a ročník studia. Podmínkou přihlášení do studentské soutěže je vyplnění přihlášky také na www.merten-dental.cz. V případě VÝHRY je soutěžící povinen ihned zaplatit pořadateli akce zálohu ve výši 5.000 Kč, která mu bude vrácena při příjezdu a registraci na TČZ v místě konání. V přihlášce musí soutěžící uvést STUDENTSKÁ SOUTĚŽ do kolonky „Zvláštní požadavek“.

Losování soutěže proběhne během jednání Valného shromáždění SPS dne 1. dubna 2022 a výherci budou následně uveřejněni na webových stránkách společnosti SPS.

Hotel Skalský Dvůr se nachází v malebném prostředí Českomoravské vrchoviny, a jeho okolí nabízí možnost příjemné relaxace (přírodní koupaliště, tenisové, volejbalové a nohejbalové kurty, půjčovna horských kol, projížďky na lodičkách, vnitřní bazén, sauna, fitness, stolní tenis, šipky, masérské služby) a pobytu pro celou rodinu.

Každý rok je v rámci programu zařazen také oblíbený závěrečný večírek, letos na téma „SVĚT FILMU A TELEVIZE“, proto si nezapomeňte přibalit tematický kostým a doplňky.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

advertisement
advertisement