Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

Společnost Planmeca na veletrhu IDS 2019 představila širokou škálu novinek

By PR Planmeca
March 18, 2019

Máme za sebou další ročník nejdůležitějšího veletrhu v oboru stomatologie IDS 2019 a je čas ohlédnout se za působivou prezentací, kterou zde společnost Planmeca představila. Letos společnost Planmeca přivezla senzační řadu inovativních produktů, které rozšiřují a doplňují stávající nabídku špičkového digitálního vybavení pro stomatologii.

Na letošním veletrhu společnost Planmeca přinesla 3D tisk přímo do stomatologických ambulancí. 3D tiskárna Planmeca Creo C5, která byla navržena speciálně pro stomatology, je vysokorychlostní tiskárna umožňující spolehlivě tisknout individuální chirurgické šablony, dentální modely a zubní dlahy během jediné návštěvy pacienta. Její kompaktní a robustní hliníkové tělo plně vyhovuje nárokům stomatologických klinik a zubních laboratoří všech velikostí.

Řada snímkovacích přístrojů nové generace Planmeca Viso se rozrostla o fenomenální přístroj Planmeca Viso G5. Nejnovější přírůstek v řadě CBCT přístrojů se mimořádně snadno používá, například díky unikátnímu systému polohování pacienta a inteligentnímu upravování objemů. Je vybaven mnoha jednoduše dostupnými funkcemi, protokolem pro snímkování s minimální účinnou dávkou záření a nástrojem pro odstraňování šumu a artefaktů, zcela nepochybně se proto přístroj Planmeca Viso G5 stane důležitou součástí každé stomatologické praxe.

Inteligentní světlo Planmeca Solanna Vision rozjasnila operační osvětlení ještě více – v každém smyslu toho slova. Kromě toho, že poskytuje dokonalé osvětlení celé oblasti zákroku, toto špičkové operační světlo nabízí kromě jiného i zpracování obrazu pomocí počítače a dvě plně integrované 4K kamery, které umožňují záznam ošetření například za účelem konzultací nebo edukace pacientů.

Společnost Planmeca na veletrhu také představila inovativní systém pro čištění vody Planmeca ActiveAqua, který doplňuje novou zubní soupravu Planmeca Compact i5. Systém Planmeca ActiveAqua čistí vodu, která vstupuje do systému zubní soupravy, bez použití chemikálií – výsledkem je čistá měkká voda, která je bezpečná pro pacienta, stomatologický tým i pro zubní soupravu. Tato revoluční technologie je založena na elektrochemické aktivaci (ECA) a je plně integrovaná do zubní soupravy, jako první podobná technologie v celém oboru.

Nakonec vše plynule spojuje software Planmeca Romexis 6.0, nejnovější a nejlepší verze výkonného softwaru typu vše v jednom. Nová verze obsahuje širokou škálu nových nástrojů a prvků spolu s novým moderním uživatelským rozhraním. Software Planmeca 6.0 se soustředí zejména na užitnou hodnotu, nabízí snazší navigaci s nižším počtem kliknutí a přímější pracovní postupy pro všechny fáze ošetření, od zachycení snímku až po diagnostiku a plánování ošetření.

Všechny nové produkty byly k vidění na stánku společnosti Planmeca, kde si návštěvníci mohli nové technologie prohlédnout i osahat. Tyto novinky skvěle doplňují portfolio společnosti Planmeca, díky kterému je digitální stomatologie snadná, efektivní a veskrze příjemná.

Comments are closed here.

© 2021 - All rights reserved - Dental Tribune International