DT News - Czech Republic and Slovakia - Henry Schein® Orthodontics™ pořádá 6. ročník svého sympozia Annual European Carrière® Symposium v Lisabonu

Search Dental Tribune

Henry Schein® Orthodontics™ pořádá 6. ročník svého sympozia Annual European Carrière® Symposium v Lisabonu

Annual European Carrière® Symposium (fotografie: Henry Schein)
PR Henry Schein

PR Henry Schein

St. 19 ledna 2022

uložit

Praha – 18 ledna 2022: Henry Schein® Orthodontics™, ortodontická divize společnosti Henry Schein, Inc., oznamuje, že se bude 6. ročník konat sympozia Annual European Carrière Symposium konat 1. a 2. dubna 2022 v portugalském Lisabonu v hotelu Cascais Miragem. Při této příležitosti bude představena nejmodernější filozofie Minimum Touch OrthodonticsTM (MTO), a to hlavním přednášejícím, kterým bude Dr. Luis Carrière.

Sympozium bude zaměřeno na novou filozofii léčby Minimum Touch OrthodonticsTM (MTO), která spojuje současné klinické principy a pokročilými digitálními řešeními a vede k plynulému pracovnímu postupu přinášejícímu pozoruhodné a předvídatelné výsledky. MTO slučuje do jediného holistického přístupu protokoly léčby, aspekty péče o pacienta a komunikaci. Účastníci sympozia získají řadu informací o tom, jakým způsobem se lídři v oboru staví k tradičním klinickým postupům v době zasažení pandemií, kdy hledají řešení pro strategický růst.

Světově proslulí přednášející se podělí o progresivní koncepty práce, nové a jiné a současně dosahující pozoruhodných a efektivních výsledků, které jsou pro úspěch rozhodující. Účastníci sympozia dozví, jak lze zvýšit počet nových případů a kapacitu díky zahájení léčby v den první návštěvy, jak získat nové pacienty díky nabídce bezkonkurenčního pohodlí, jak zefektivnit dobu trvání návštěvy ordinace, jak být s pacienty v kontaktu méně osobně, a přitom s nimi být v kontaktu virtuálně, jak dosahovat vynikajících klinických výsledků prostřednictvím méně invazivních procedur, jak poskytnout pacientům pohodlný zážitek z léčby a oslnivý úsměv za pouhých 11 až 18 měsíců.

Hlavním přednášejícím bude Dr. Luis Carrière, vynálezce systému Sagittal First™ a spolutvůrce filozofie MTO. Připojí se k němu další celosvětově uznávaní, zkušení a poutaví přednášející, mezi nimi například:

  • Khaled Attia
  • Ana María Cantor
  • Mario Chorak
  • Peri Colino
  • Tamar Finkelstein
  • John Graham
  • Antonio Guiducci
  • Dave Paquette
  • Mike Ragan

Všechny přednášky budou probíhat v angličtině, přičemž hlavní přednášky budou simultánně tlumočeny do portugalštiny, španělštiny, francouzštiny a italštiny. Účastníci sympozia navíc budou mít jedinečnou příležitost k navázání kontaktů s kolegy a dalšími odborníky z celého světa.

Cílem této akce je poskytnout účastníkům ucelený soubor nástrojů k dalšímu rozvoji jejich práce prostřednictvím použití filozofie MTO a nabízet tak pacientům vysokou kvalitu a zároveň pohodlí.

Stejně jako v předchozích letech se očekává velký zájem a rychlé naplnění kapacity, protože se na sympoziu sejdou přední přednášející a pokrokoví účastníci, kteří společně vytvoří silné vzdělávací prostředí. Využijte proto výhody včasné registrace za výhodnou cenu, která je otevřena do 31. ledna 2022.

Pro registraci navštivte European Carriere Symposium 2022, nebo kontaktujte emailem CE@HenryScheinOrtho.com, nebo telefonicky +1.866.448.8606.

To post a reply please login or register
advertisement
advertisement