Společnost Henry Schein uspořádala virtuální globální mediální akci

E-Newsletter

The latest news in dentistry free of charge.

I agree(Required)
This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Ilustrační fotografie (PR Henry Schein)
Dental Tribune International

By Dental Tribune International

Fri. 5. March 2021

save

Vedoucí představitelé společnosti Henry Schein diskutovali na virtuální globální akci "Managing through crisis for a stronger tomorrow" o klíčových poznatcích získaných během pandemie nemoci COVID-19, o trendech ve stomatologii a novinkách ve své obchodní činnosti během briefingu se zástupci médií se zaměřením na oblast zubního lékařství z celého světa.

Společnost Henry Schein uspořádala v rámci veletrhu Chicago Midwinter Dental Meeting virtuální globální mediální akci s názvem „Managing Through Crisis for a Stronger Tomorrow“ (Jak zvládnout krizi a vyjít z ní silnější), během které vedení společnosti představilo svůj pohled na budoucnost zubního lékařství v kontextu pandemie nemoci COVID-19.

Na začátku této akce, která se uskutečnila 25. února 2021, prezentoval pan Stanley M. Bergman, Chairman of the Board a Chief Executive Officer společnosti Henry Schein, hlavní poznatky získané v souvislosti s pandemií onemocnění COVID-19. Kromě jiného také to, že zubní lékaři po celém světě mohou hrát během pandemie klíčovou roli jako respondéři v první linii, a rovněž zmínil, že je důležité zapojit zubní lékaře do provádění rychlých testů a očkování proti nemoci COVID-19 v místě poskytování péče.

„Minulý rok byl pro stomatology a pro společnost obecně neskutečně náročný,“ řekl pan Bergman. „Jsme optimističtí a věříme, že týmy zubních lékařů na celém světě vyjdou z krize silnější, jelikož urychluje zavádění digitálních technologií pro podporu poskytování péče.“

Po prezentaci pana Bergmanna obeznámil pan Jonathan Koch, Senior Vice President a Chief Executive Officer skupiny Global Dental Group společnosti Henry Schein, účastníky s tím, jak skupina podporovala zákazníky během pandemie nemoci COVID-19 a podělil se o to, jak vnímá nové trendy na globálním stomatologickém trhu.

Šest dalších zástupců vedení společnosti Henry Schein rovněž diskutovalo o tom, jak si jejich regiony poradily s výzvami, které s sebou přineslo onemocnění COVID-19, a zmínili hlavní novinky v obchodní činnosti v rámci svých geografických oblastí: A.J. Caffentzis, President, US Dental Distribution; Andrea Albertini, President, EMEA Dental Distribution Group; René Willi, President, Global Dental Surgical Group; Prashant Ohri, Vice President a General Manager, Henry Schein Kanada; a David Brous, President, Strategic Business Units a Asia Pacific and Brazil Dental.

„Od začátku pandemie byla skupina Global Dental Group společnosti Henry Schein flexibilní v poskytování služeb našim zákazníkům, našim dodavatelským partnerům, našim členům týmu Schein a komunitám, ve kterých žijeme a pracujeme,“ uvedl pan Koch. „Tak jak se bude stomatologie dál měnit, je  náš tým nadále pevně odhodlaný jednat pružně, aby se na nás zákazníci mohli spolehnout (podle motta ‚Rely On Us‘), a poskytovat jim širokou škálu řešení, aby se odborníci na stomatologii mohli soustředit na poskytování vysoce kvalitní péče.“

Chcete-li se znovu podívat na průběh této globální mediální akce společnosti Henry Schein, klikněte prosím zde.

Editorial note:

Obchod Pandemie Virtuální akce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *