Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

Společnost Henry Schein uspořádala virtuální globální mediální akci

By PR Henry Schein
March 05, 2021

Vedoucí představitelé společnosti Henry Schein diskutovali na virtuální globální akci "Managing through crisis for a stronger tomorrow" o klíčových poznatcích získaných během pandemie nemoci COVID-19, o trendech ve stomatologii a novinkách ve své obchodní činnosti během briefingu se zástupci médií se zaměřením na oblast zubního lékařství z celého světa.

Společnost Henry Schein uspořádala v rámci veletrhu Chicago Midwinter Dental Meeting virtuální globální mediální akci s názvem „Managing Through Crisis for a Stronger Tomorrow“ (Jak zvládnout krizi a vyjít z ní silnější), během které vedení společnosti představilo svůj pohled na budoucnost zubního lékařství v kontextu pandemie nemoci COVID-19.

Na začátku této akce, která se uskutečnila 25. února 2021, prezentoval pan Stanley M. Bergman, Chairman of the Board a Chief Executive Officer společnosti Henry Schein, hlavní poznatky získané v souvislosti s pandemií onemocnění COVID-19. Kromě jiného také to, že zubní lékaři po celém světě mohou hrát během pandemie klíčovou roli jako respondéři v první linii, a rovněž zmínil, že je důležité zapojit zubní lékaře do provádění rychlých testů a očkování proti nemoci COVID-19 v místě poskytování péče.

„Minulý rok byl pro stomatology a pro společnost obecně neskutečně náročný,“ řekl pan Bergman. „Jsme optimističtí a věříme, že týmy zubních lékařů na celém světě vyjdou z krize silnější, jelikož urychluje zavádění digitálních technologií pro podporu poskytování péče.“

Po prezentaci pana Bergmanna obeznámil pan Jonathan Koch, Senior Vice President a Chief Executive Officer skupiny Global Dental Group společnosti Henry Schein, účastníky s tím, jak skupina podporovala zákazníky během pandemie nemoci COVID-19 a podělil se o to, jak vnímá nové trendy na globálním stomatologickém trhu.

Šest dalších zástupců vedení společnosti Henry Schein rovněž diskutovalo o tom, jak si jejich regiony poradily s výzvami, které s sebou přineslo onemocnění COVID-19, a zmínili hlavní novinky v obchodní činnosti v rámci svých geografických oblastí: A.J. Caffentzis, President, US Dental Distribution; Andrea Albertini, President, EMEA Dental Distribution Group; René Willi, President, Global Dental Surgical Group; Prashant Ohri, Vice President a General Manager, Henry Schein Kanada; a David Brous, President, Strategic Business Units a Asia Pacific and Brazil Dental.

„Od začátku pandemie byla skupina Global Dental Group společnosti Henry Schein flexibilní v poskytování služeb našim zákazníkům, našim dodavatelským partnerům, našim členům týmu Schein a komunitám, ve kterých žijeme a pracujeme,“ uvedl pan Koch. „Tak jak se bude stomatologie dál měnit, je  náš tým nadále pevně odhodlaný jednat pružně, aby se na nás zákazníci mohli spolehnout (podle motta ‚Rely On Us‘), a poskytovat jim širokou škálu řešení, aby se odborníci na stomatologii mohli soustředit na poskytování vysoce kvalitní péče.“

Chcete-li se znovu podívat na průběh této globální mediální akce společnosti Henry Schein, klikněte prosím zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021 - All rights reserved - Dental Tribune International