DT News - Czech Republic and Slovakia - Sympozium je zpět – Osstem-Hiossen Meeting in Europe se bude konat na podzim

Search Dental Tribune

Sympozium je zpět – Osstem-Hiossen Meeting in Europe se bude konat na podzim

Osstem-Hiossen Meeting in Europe 2022 se bude konat v Římě. (Zdroj obrázku: Osstem Europe)

Pá. 20 května 2022

uložit

AIC Europe potvrdilo, že se jeho sympozium bude konat v Římě ve dnech 28.-29. října. Dvoudenní sympozium se bude skládat ze série přednášek více než 20 renomovaných řečníků z Evropy i mimo ni, dále z primeho prenosu operace, diskuse u kulatého stolu a ústní soutěže. Místo konání se připravuje pro více než 700 účastníků akce.

Po dlouhé přestávce se bude opět konat Osstem-Hiossen Meeting v Evropě. Poslední Evropské sympozium bylo na konci roku 2019, těsně předtím, než pandemie zasáhla celý svět, a do Prahy se sjeli zubaři z více než 30 zemí nejen z Evropy, ale i ze Středního východu, Afriky a celé Ameriky. Symposium se bude konat v Kongresovém centru Auditorium del Massimo.

Na pódiu hlavního sympozia se po dva po sobě jdoucí dny představí více než 20 řečníků a moderátorů s různými tématy. Speciální hostující řečník, dr. David Chong z U.S.A. zahájí slavnostně z sympozium, po kterém budou následovat špičkoví řečníci hostitelské země, včetně dr. Francesca Mintrona a prof. Silvia Meloniho. Sympozium obohatí svými akademickými a technickými specialitami také prof. Bilal Al-Nawas z Německa, dr. Darko Bozic z Chorvatska a Waldo Zarco Nosti ze Španělska.

Poslední sezení prvního dne je věnováno diskusi u kulatého stolu, kde dr. Hyun-Jun Jung ze z Jižní Koreje, dr. Marco Tallarico z Itálie a dr. Chong přednesou rozdílné přístupy týkající se horní čelisti s terminálním chrupem.

Živá chirurgie, vrchol sympozia, proběhne druhý den ve spolupráci dr. Junga  a dr. Roberta Scrascia z Itálie.

V rámci sympozia bude organizována také Ústní soutěž a Poster zóna. Zaslané abstrakty budou posouzeny komisí a přijaté budou pozvány do Ústní soutěže a Posterové zóny.

Pro zábavu a networking mezi účastníky je na pátek večer naplánována slavnostní večeře s italskou kuchyní a jedinečnými kulturními představeními.

Celé sympozium bude také živě přenášeno prostřednictvím vlastního globálního vysílacího systému Osstem, DenAll TV a dalších souvisejících kanálů.

Více informací naleznete na www.osstem-europe-meeting.com.

To post a reply please login or register
advertisement
advertisement