DT News - Czech Republic and Slovakia - AIC Europe a Nadace Andrea Bocelliho se spojily na pomoc ukrajinským uprchlíkům

Search Dental Tribune

AIC Europe a Nadace Andrea Bocelliho se spojily na pomoc ukrajinským uprchlíkům

Kampaň #TogetherHasNoLimits je iniciativou organizací AIC Europe a Andrea Bocelli Foundation na pomoc dětem uprchlíků a jejich rodinám, které uprchly před válkou na Ukrajině. (Obrázek: Davizro Photography/Shutterstock)

Út. 19 července 2022

uložit

AIC Europe a Nadace Andrea Bocelliho (ABF) zahájily kampaň #TogetherHasNoLimits, jejímž cílem je v průběhu celého roku a zejména během Osstem-Hiossen Meeting v Evropě shromažďovat finanční prostředky na pomoc dětem a rodinám, které uprchly před konfliktem na Ukrajině.

Itálie je nyní podle UNICEF domovem více než 130 000 uprchlíků z Ukrajiny, a proto je pro ně neustávající podpora klíčová. Cílem projektu #TogetherHasNoLimits je i nadále podporovat poskytování pohotovostního psychologa pro děti a rodiny, které se letos staly uprchlíky. Důležitá je také podpora jejich přístupu ke kulturnímu a jazykovému vzdělání.

Marcela Holovská, marketingová koordinátorka společnosti Osstem Europe, uvedla: „V roce 2020 jsme prostřednictvím společnosti ABF realizovali solidární sbírku #VoiceOfTogether na podporu zdravotníků a pracovníků první pomoci bojujících s koronavirem. Prostřednictvím této iniciativy jsme vybrali celkem 11 485 EUR. V letošním roce přímo spolupracujeme s Nadací Andrea Bocelliho, abychom přispěli na další sociální program – Zajištění sociální ochrany a rovného přístupu ke vzdělání. Konference Osstem-Hiossen v Evropě, spojená se sbírkou AIC Europe-ABF, bude nejen příležitostí k podpoře ukrajinských dětí z uprchlických rodin v Itálii, ale také průlomovou šancí pro zubní lékaře, aby podpořili ušlechtilejší cíle.“

Sbírka potrvá do 31. prosince 2022 a její cílová částka je 50 000 EUR. Přispívat lze na #TogetherHasNoLimits na platformě ABF nebo během Osstem-Hiossen Meeting 2022 v Evropě, které se uskuteční 28. a 29. října 2022 v kongresovém centru Auditorium del Massimo v Římě.

To post a reply please login or register
advertisement
advertisement