Konference Snazší cesta k lepší praxi 2021 se špičkovými odborníky stomatologie už na podzim

Search Dental Tribune

Konference Snazší cesta k lepší praxi 2021 se špičkovými odborníky stomatologie už na podzim

E-Newsletter

The latest news in dentistry free of charge.

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
Konference Snazší cesta k lepší praxi (fotografie: redakce časopisu StomaTeam)
Ivana Neckařová

Ivana Neckařová

Po. 20 září 2021

save

Už 3. ročník úspěšné konference Snazší cesta k lepší praxi se bude konat 2. října 2021 v prostorách Pojišťovny VZP na ulici Lazarská 3, v Praze. Jedná se o celodenní konferenci s edukativními přednáškami, zaměřené na témata týkající se založení vlastní zubní ordinace.

Můžete se těšit na přednášky o financování ordinace, profesním pojištění, digitalizaci, soudních sporech ve stomatologii, zubním softwaru aj. Konference je vhodná pro všechny zubaře, dentální hygienisty a studenty těchto oborů, kteří by si chtěli splnit svůj sen a založit si vlastní zubní praxi.

Konference nebude jen o odborných přednáškách, ale bude to také možnost potkat se po dlouhé době osobně se zástupci dentálních společností, přednášejícími, lékaři a dalšími lidmi z oboru. Účastníci konference budou mít možnost využít zvýhodněných nabídek vytvořených speciálně pro členy Young dentist.

S kým se tedy budou moci účastníci konference Snazší cesta k lepší praxi potkat? O svůj příběh se podělí  úspěšný mladý lékař Patrik Pauliška, který se i přes svou hlavní specializaci – mikroskopickou endodoncii, rozhodl věnovat stomatologii a založil si vlastní praxi Pauldent. Dalším přednášejícím na konferenci bude uznávaný lékař, paradontolog, Ladislav Korábek, který je zároveň i předsedou České parodontologické společnosti. Poslechnout si budete moci jeho přednášku o soudních sporech, které jsou hrozbou ve stomatologii, a také dostanete návod, jak se jim vyhnout.

Na druhou stranu, vedení vlastní praxe vyžaduje i měkké dovednosti. Nedílnou součástí je umění vybrat vhodné členy do svého dentálního týmu, přednášku na toto téma povede expert na vedení lidí a týmů David Mynář. Podceňovat by se neměla ani komunikace s pacientem v ordinaci, o tom ví své Tomáš Machač, který je hlavním lékařem ve své praxi, vystudoval zubní lékařství a management v podnikání.

O zkušenostech se založením vlastních ordinací napříč Slovenskem a Českou republikou, bude mluvit Alexander Schill. Ve svých klinikách si zakládá primárně na poskytování ošetření toho nejvyššího standardu s garantovanou zárukou.

Konference Snazší cesta k lepší praxi bude také o získání inspirace, networkingu a zábavě. Můžete se těšit i na pěvecké vystoupení Aničky Slováčkové, která navodí tu správnou atmosféru po obědě, a k večeru dobije energii vystoupení Jiřího Korna.

Vstupenek na konferenci je k dispozici pouze omezené množství. Místa jsou limitovaná s ohledem na velikost prostor, ale také aby se každý účastník měl možnost osobně setkat a probrat potřebné otázky s partnery a řečníky konference.

Veškeré informace o konferenci najdete na https://www.youngdentist.cz/eventy/konference-snazsi-cesta-k-lepsi-praxi/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

advertisement
advertisement