Výstava a konference Dental World se vrací do Budapešti, aby posílila odborné znalosti stomatologických odborníků ve střední a východní Evropě

Search Dental Tribune

Výstava a konference Dental World se vrací do Budapešti, aby posílila odborné znalosti stomatologických odborníků ve střední a východní Evropě

PR, Dental World

PR, Dental World

Út. 20 června 2023

uložit

Přední dentální výstava a vzdělávací konference ve střední a východní Evropě, Dental World, se s 23. ročníkem naplánovaným na 12. až 14. října 2023 vrátí do Budapešti.

Očekává se, že se této akce, která je již více než dvě desetiletí jedničkou v oblasti dentálního průmyslu, zúčastní na 300 vystavovatelů a 10000 návštěvníků ze 75 zemí, čímž upevní svůj status jedné z nejvýznamnějších odborných platforem pro stomatologické odborníky, výrobce a dodavatele dentálních produktů.

Výstava Dental World hraje klíčovou roli v podpoře trvalého růstu v oblasti stomatologické péče a pyšní se spoluprací s více než 50000 stomatologickými ordinacemi. Především pak Maďarsko se stalo díky rozsáhlým znalostem, zkušenostem a odborným poznatkům sdíleným na této konferenci předním evropským centrem stomatologie.

Komplexní program pokrývá širokou škálu témat, včetně estetické stomatologie, ortodoncie, endodoncie, implantologie a digitální stomatologie, a nabízí přednášky mezinárodně uznávaných lektorů. Vystavovatelé mohou využít této výjimečné příležitosti ke zvýšení prodeje, setkat se s dalšími prodejci a budoucími partnery a navázat kontakty s místními odborníky.

Kromě samotného programu konference nabízí Dental World návštěvníkům zdarma další vzdělávací příležitosti v podobě na živo prováděných výkonů a ukázek postupů práce. V rámci této akce se konají také praktické kurzy a večerní společenská akce, která přispívá k navazování kontaktů a spolupráci mezi odborníky v oboru.

Chcete-li se zúčastnit výstavy Dental World v Budapešti a využít příležitosti k růstu a navázání kontaktů na dentálním trhu střední a východní Evropy, navštivte oficiální webové stránky https://dentalworld.hu/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

advertisement
advertisement