DT News - Czech Republic and Slovakia - „Naše nové produkty mění hru“

Search Dental Tribune

„Naše nové produkty mění hru“

„Dream Clinic Show“ na stánku Planmecy na výstavě IDS v Kolíně nad Rýnem (Implants 1/2017)
Yvonne Bachmann, DTI

Yvonne Bachmann, DTI

Po. 2 dubna 2018

uložit

Rozhovor s viceprezidentem společnosti Planmeca Group Tuomasem Lokkim

V pondělí večer přivítal na své akci pro prodejce v Hudebním paláci v Kolíně nad Rýnem v Německu celosvětový lídr v dentální výrobě, společnost Planmeca, zhruba 700 mezinárodních distributorů. Během průlomové a vizuálně působivé show byly návštěvníkům představeny nejnovější vynálezy společnosti, včetně nového přístroje CBCT, lehkého orálního skeneru, frézovacího přístroje, nejmodernějšího softwaru a operační lampy. Zástupce Dental Tribune Online měl možnost na akci hovořit s Tuomasem Lokkim, senior viceprezidentem společnosti Planmeca Group, o jejich inovativních průkopnických produktech a o „Dream Clinic Show“, kterou společnost tento týden prezentovala na svém stánku během IDS.

Pane Lokki, Planmeca vyvinula celou řadu nových produktů, které byly všechny uvedeny na trh během IDS. Které z nich stojí zvláště za zmínku?

To je těžké, ale pokud bych si měl vybrat tři, byl by to Planmeca Viso, CBCT přístroj příští generace, který umí vytvořit vynikající snímky při nízké dávce ozáření a představuje moderní pracovní postupy, dále Planmeca Emerald, nový 183g intraorální skener, který je malý, lehký a mimořádně rychle pracuje s vynikající přesností, a celý systém softwaru Planmeca Romexis. Co dělá tyto produkty výjimečnými je důležitá skutečnost, že nyní můžeme poskytnout kompletně digitální klinický pracovní postup. Existuje mnoho modulů, které využívaly různé softwarové programy, ale nyní bylo vše sloučeno do jednoho programu a uceleného pracovního postupu. Myslíme si, že naše produkty jsou průkopnické, protože hlavním cílem v zubní ordinaci je efektivita a můžeme tak významně pomoci zubním lékařům vylepšit jejich pracovní postupy.

Planmeca zvala návštěvníky IDS do svého 800 m² velkého stánku, aby zhlédli „Dream Clinic Show“. Co zde mohli návštěvníci vidět?

„Dream Clinic Show“ měla na IDS světovou premiéru a probíhala každou hodinu v angličtině a v něm-
čině – pravděpodobně s ní objedeme celý svět. Show se týká všech nejnovějších zařízení Planmeca a provede uživatele případem, ve kterém se všechny použijí. Nabízí vše, co lékař potřebuje mít a znát. Mezi jed
notlivými projekcemi představuje Planmeca Viso a informujeme návštěvníky o této 3D zobrazovací platformě budoucnosti.

Společnost Planmeca Group zaměstnává po celém světě 2800 lidí. Kolik z nich se podílelo na vývoji nových produktů představených letos v Kolíně nad Rýnem?

Spolupracujeme se zubními lékaři a máme 200 inženýrů zapojených do vývoje, ale samozřejmě jde o týmovou práci. Každý ze společnosti nějak přispěl. Na IDS jsme se začali připravovat, už když skončil předchozí ročník – po IDS je zároveň před IDS. Posledních šest měsíců však bylo obzvláště náročných. Na veletrhu působilo cca 250 lidí z různých oddělení, aby představili společnost a její portfolio.

Děkuji mnohokrát za rozhovor.

 

Implants 1/2017

Štítky:
To post a reply please login or register
advertisement
advertisement