Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

Bezolejové kompresory značky Ekom

By PR, EKOM
October 09, 2013

Ekom je činorodou společností vyrábějící zdravotnická zařízení, která se specializuje na vývoj a výrobu bezolejových stomatologických, zdravotnických a průmyslových kompresorů a stomatologických sacích čerpadel, filtračních jednotek a jejich příslušenství.  

Společnost byla založena v roce 1992 a od té doby se etablovala jako jeden z předních výrobců systémů pracujících se stlačeným vzduchem. Dnes vyrábí ročně téměř 14000 nejmodernějších tichých kompresorů a již zhruba 170000 jich má v provozu po celém světě. V současné době pracuje na vývoji a ve výrobě tým 190 zaměstnanců. Široký rozsah použití ve spojení s kvalitní a bezolejovou technologií je na mezinárodním trhu zárukou žádanosti kompresorů Ekom. Až 99 % produkce lze nalézt v 75 zemích světa – od Asie přes Ruskou federaci, Blízký východ až po USA a Evropu. Ekom je pravidelným vystavovatelem na většině prestižních výstav a veletrhů. Produkty Ekom jsou vyrobeny v souladu se všemi standardy EU. Systém řízení jakosti společnosti Ekom je certifikován v souladu s ISO 9001:2008 i aktualizovanou verzí pro zdravotnická zařízení CAN/CSA-ISO 13485:2003.

Vizí společnosti je poskytovat svým obchodním partnerům přesná a spolehlivá řešení, zaměřit se na znalost potřeb zákazníků, rozpoznávat a využívat příležitosti spolu s vysokou kvalitou inovací, výroby a plným zapojením každého zaměstnance.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2020 - All rights reserved - Dental Tribune International