Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

ROOTS SUMMIT zveřejňuje program praktických kurzů a přednášek

By
February 13, 2020

PRAHA, Česká republika: ROOTS SUMMIT vybral k vytvoření dalšího hvězdného programu svého konání v roce 2020 vysoce kvalitní přednášející a praktické kurzy. Akce se bude konat od 21. do 24. května v Cubex Centrum Praha a zúčastní se jí více než 20 mezinárodně uznávaných osobností z oboru.

Konference bude zahájena 21. května a celý den bude věnovaný získávání zkušeností z první ruky a učení se od těch největších odborníků v oboru. Účastníci si mohou vybírat z deseti praktických kurzů, při nichž si mohou zdokonalit své praktické dovednosti a přinést si nové znalosti do své zubní ordinace.

Proč si vybírat praktické stomatologické kurzy?
Výzkum ukázal, že ti, kdo se učí v místním prostředí, budou v učení s větší pravděpodobností více motivováni a osvojený materiál si obvykle lépe zapamatují. Praktické kurzy také poskytují prostor pro diskuzi a vedení. Aby byl zajištěn optimální individuální kontakt, budou skupiny na praktických kurzech na ROOTS SUMMIT co nejmenší.

Širší přístup
Kromě prezentací lékařů Catherine Ricciové, Daniela Černého a Gianluca Plotina bude mít přednášku také Dr. Stephen Buchanan nazvanou „Advanced analysis of closed system negative pressure irrigation“ („Pokročilá analýza irigace uzavřeného systému negativním tlakem“). Kromě toho se budou lékaři Meetu Ralli Kohli, Gianluca Gambarini a Hugo Sousa Dias a další odborníci ve svých prezentacích zabývat aktuálními tématy souvisejícími se světem endodoncie, přičemž každá z nich bude trvat zhruba 90 minut. Celkem je naplánováno dvanáct přednášek a budou rozloženy do tří dnů trvání konference.

Více informací o akci naleznete na www.roots-summit.com. Pro registraci klikněte zde.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2020 - All rights reserved - Dental Tribune International