Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

DT Study Club: Přidejte se k největší vzdělávací komunitě v oboru stomatologie!

By PR StomaTeam
June 01, 2020

DT Study Club je e-learningová platforma, která je lokalizována do mnoha jazyků a celosvětově sdružuje největší vzdělávací komunitu dentálních odborníků – přednášejících i účastníků!

Nyní je dostupná také v češtině na adrese www.DTStudyClub.cz. Tuto vzdělávací platformu v České republice a na Slovensku spravuje společností StomaTeam jako licenční partner Dental Tribune International.

Dne 28. 5. proběhl první český webinář na téma Jak připravit DSD pro wax up, který si pro vás připravil zkušený zubní technik Jakub Hošek. Tento webinář je nyní možné shlédnout ze záznamu.

V neděli 7. 6. se uskuteční webinář na téma Návrh klasifikácie ochorení parodontu a periimplantačnej oblasti so zameraním na plán liečby v zubolekárskej praxi, který odprezentuje autorka řady odborných knih a celého spektra přednášek paní doc. Eva Kovaľová.

Zaregistrujte se zdarma na www.DTStudyClub.cz a můžete se těšit na e-learningové kurzy, webináře, online konference, live operace či online hands-on kurzy. Případné podněty a připomínky prosím směřujte na e-mail dtstudyclub@stomateam.cz.

Chcete mít na DTStudyClub také svůj webinář? Napište si o podmínky na trunecek@stomateam.cz a irena.cani@stomateam.cz.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© 2021 - All rights reserved - Dental Tribune International