Nový kartáček Hydrosonic Ortho čistí špatně dostupná místa

Search Dental Tribune

Nový kartáček Hydrosonic Ortho čistí špatně dostupná místa

Díky nejnovější sonické technologii poskytuje kartáček HYDROSONIC ORTHO pacientům optimální domácí péči o zuby a dásně. (fotografie: CURAPROX)

Po. 19 listopadu 2018

save

Kartáček je vhodný pro ortodontocké pacienty, kteří mají pevná rovnátka a tudíž musí věnovat zvýšenou péči řádné ústní hygieně. Rovnátka zabraňují odstraňování plaku a omezují přirozené čistící mecha-nismy, jako například slinnou sekreci a pohyb svalů v ústech. Kvalitní nástroj na řešení uvedených prob-lémů nabízí švýcarský výrobce potřeb pro dentální hygienu CURAPROX, pomocí nového modelu hydro-sonického kartáčku Hydrosonic Ortho - hydrosonického kartáčku, který dosáhne i na ta nejnedostupněší místa a je k dostání pouze v zubařských ordinacích a prodejnách CURAPROX.

Dva stupně čištění
Ačkoli dentální hygiena a správná péče o chrup jsou pro úspěšnost ortodontické péče nezbytné, mechanický zubní kartáček může být při odstraňování plaku mezi svorkami rovnátek neúčinný. Sonická technologie kartáčku Hydrosonic Ortho zajišťuje dva stupně čištění: mechanické a hydrodynamické. „Díky sekundárnímu hydrodynamickému čištění naruší směs zubní pasty a tekutin biofilm a plak i na místech, kterých se při čištění vlákna nedotknou: povrch zubů v oblastech, které jsou obtížně dostupné kvůli rovnátkům, implantátům, stísněnému postavení zubů, a také v mezizubních prostorách a dutinách vznikající periodontitidy nebo periimplantitidy,“ říká uznávaný odborník na periodontologii a preventivní zubní lékařství, dr. Ulrich P. Saxer, který se hlavní měrou podílel na vývoji kartáčku Hydrosonic Ortho.

Nabídněte pacientům kompletní domácí péči o dutinu ústní
Vaši pacienti získají nejnovější sonickou technologii. Balení obsahuje tři různé čistící hlavice kartáčku: hlavice „sensitive“ je určená na citlivé zuby a dásně, „power“ pak na zdravé dásně a standardní čištění a „single“ na optimální čištění linie dásní a mezizubních prostor. Díky technologii CURACURVE – zaobleným kartáčkovým hlavicím, které se dostanou i na místa, která jsou pro běžný zubní kartáček nedostupná a jemným vláknům Curaden se zuby a dásně důkladně vyčistí bez jakéhokoli poškození.

Nový kartáček CURAPROX Hydrosonic Ortho je vhodným pomocníkem pro pro ortodontické pacienty, pacienty s implantáty a pro běžné precizní čištění.

Pokud Vás Hydrosonický kartáček CURAPROX Otho zaujal, kontaktujte svého obchodního zástupce nebo objednávejte prostřednictvím portálu CURAPROX B2B www.curaproxprofi.cz, případně volejte 00420 800 789 987. Další informace naleznete na www.curaprox.cz.

Brackets Brush Brush heads Bürstenköpfe Chf Curaden Curaprox Dental braces Extra Gewinn Hydrosonic Ortho Kieferorthopädie Kieferorthopädische Power Reinigen Saxer Sensitive Single Spange Starterbox Steigern Umsatz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

advertisement
advertisement