Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

Dentsply Sirona Academy se znovu otevírá v Bensheimu

BENSHEIM, Německo: Nedávno kompletně zrekonstruovaná a podstatně rozšířená Dentsply Sirona Academy otevřela své dveře v Bensheimu. Nejmodernější školicí středisko ukazuje komplexní řešení, která tento přední výrobce na trhu v současné době nabízí. Rozsáhlé prostory o 2000 m2 jsou schopny v rámci vzdělávacích programů pojmout ročně až 10000 zubních lékařů a zubních techniků, prodejců a zdravotnických pracovníků, stejně jako zaměstnanců společnosti Dentsply Sirona.

„Jako lídr v oblasti inovací jsme v Dentsply Sirona Academy odhodláni poskytovat průkopnickou odbornou přípravu a vzdělání,“ prohlásil Michael Geil, výkonný ředitel společnosti pro Bensheim a viceprezident sekce stomatologických souprav v Dentsply Sirona, na slavnostním otevření v Bensheimu. „Náš odborný, pohotový a agilní program nastavuje nové standardy.“

Hlavní pozornost, kromě produktů, zaměřuje Dentsply Sirona na komplexní řešení, která umožňují péči o pacienta od diagnostiky po závěrečnou péči. Produkty a procesy ošetření jsou v nových prostorách prezentovány v klinickém prostředí, čímž se ukazuje provázanost teorie a praxe, a jak integrované pracovní postupy lze napříč obory využívat. Byl zřízen velký školicí prostor s 20 jednotkami, který umožňuje prostřednictvím použití digitálních rozhraní multimediální podporu na nejvyšší úrovni. Zařízení kromě toho disponuje hledištěm odděleným od sousední ordinační místnosti skleněnou stěnou, což umožňuje v budoucnu provádět ošetření na živo.

Kapacita praktických školení a kurzů v akademii se tímto podstatně zvýšila. Akademie se sama považuje za vzdělávací centrum a za místo setkávání partnerů a zákazníků za účelem prohloubení vztahů a získání přímé zpětné vazby.

Aby bylo možné maximálně využít všech výhod produktů společnosti Dentsply Sirona, je zapotřebí vysoce kvalitního vzdělávání a kurzů. „Změnou designu Dentsply Sirona Academy v Bensheimu jsme se zaměřili na současné a budoucí potřeby našich zákazníků a partnerů, protože věříme, že kurzy a vzdělávání obecně jim umožní optimálně vyvíjet vlastní technologie a řešení,“ vysvětlil Michael Glemser, ředitel Dentsply Sirona Academy, hostům a zástupcům médií na slavnostním otevření.

„Je pro nás důležité, aby mohli uživatelé přímo, efektivně a úspěšně implementovat naše produkty a procesy do svých každodenních činností. Další vzdělávání a kurzy znamenají pro nás jako společnost rozdíl,“ uvedl Dominique Legros, senior viceprezident pro technologická zařízení a zdravotnictví Dentsply Sirona. „V Dentsply Sirona Academy je poskytováno potřebné know-how umožňující nové perspektivy ve prospěch pacientů za současného zvyšování ziskovosti ordinace nebo laboratoře.“

Comments are closed here.

© 2020 - All rights reserved - Dental Tribune International