Dental Tribune Czech Republic & Slovakia

Planmeca Emerald

Díky bezprecedentní rychlosti a přesnosti představuje intraorální skener Planmeca Emerald nejvyšší úroveň skenování, jaké je dnes na světě k dispozici. Skener je velmi malý a lehký, díky čemuž je pohodlný pro pacienty a velmi snadno se používá ve všech situacích.

Hladké koncovky sterilizovatelné v autoklávu, které jsou snadno vyměnitelné, poskytují snadnou a účinnou kontrolu před infekcí. Dvě tlačítka skeneru umožňují ovládání bez použití myši nebo klávesnice. Planmeca Emerald je možné ovládat pomocí nožního pedálu, pokud je připojen k zubní soupravě. Funkce skeneru plug-and-play umožňuje snadné sdílení mezi více ordinacemi a počítači.

Použití skeneru Planmeca Emerald je velmi flexibilní. Skener podporuje širokou škálu možností ošetření a nabízí výhody pro různé specializace jako je implantologie, ortodoncie, protetika a maxilofaciální chirurgie. Díky otevřeným možnostem exportu a importu, pravidelným aktualizacím a neustále se objevujícím novým vlastnostech se skener stále vyvíjí a dále zlepšuje.

© 2020 - All rights reserved - Dental Tribune International