Dental Tribune Czech Republic & Slovakia
News
Ta správná strategie, jak z digitalizace vytěžit co nejvíc

April 5, 2021 | Advertorial

Digitalizace umožňuje ještě těsnější propojení zubních techniků a stomatologů. Jak co nejlépe využít těchto nových příležitostí v mezioborovém týmu. To je téma virtuálního kongresu AG.Live CON pořádaného od 20. do 24. dubna 2021 společností Amann Girrbach.

Amann Girrbach představuje na virtuálním kongresu atraktivní cesty do budoucna

March 8, 2021 | Advertorial

Digitalizace představuje pro stomatologii jedno z ústředních témat budoucnosti. Neobejde se beze změn, nabízí ale výhodné příležitosti. O tom, jak je využít, budou na inovativním virtuálním kon-gresu AG.Live CON ve dnech 20. až 24. dubna hovořit zástupci společnosti Amann Girrbach. Sejdou se na něm vynikající dentální technici a stomatologové se zástupci výzkumu a budou spolu debatovat o tom, jak co nejlépe těžit z pokročilé digitalizace.

advertisement
Invisalign G8, systém s novými aktivačními funkcemi SmartForce Aligner Activation

January 26, 2021 | Advertorial

Společnost Align Technology představuje Invisalign G8, systém s novými aktivačními funkcemi SmartForce Aligner Activation – nejnovější vývoj v podobě inovace SmartForce zlepšuje předvídatelnost ortodontické terapie u často léčených typů případů.

Nové řešení zmenšující nejistotu ohledně oblasti preparace lůžka implantátu

October 13, 2020 | Advertorial | Interviews

Pokud jde o inovace ve stomatologické implantologii, zdokonalení oblasti preparace lůžka implantátu zaostává za pokroky v designu implantátů. Prof. Stefan Holst, viceprezident Premium Implants v Nobel Biocare a spoluautor původní výzkumné studie provedené ve spolupráci se Stanfordskou univerzitou na téma designu OsseoShaper a jeho biologických výhod, popisuje některé problémy, které představují konvenční protokoly vrtání a vysvětluje, jak bylo navrženo zařízení, které tyto problémy překonává.

Dentapen: Další generace elektronických stříkaček pro anestezii ve stomatologii

August 4, 2020 | Advertorial

Septodont, největší světový výrobce anestetik pro stomatologii, byl vždy v mnoha oblastech v popředí vývoje produktů pro dentální odborníky – již tradičně poskytuje širokou škálu moderních produktů a služeb pro zubní lékaře. Septodont pokračuje v inovacích s novým výrobkem Dentapen – další generací elektronických stříkaček.

advertisement
Chlorhexidin a CITROX—Nová generace ústních vod

September 9, 2019 | Advertorial | Interviews | News

Přestože je chlorhexidin nejdůvěryhodnějším a nejlépe zdokumentovaným antiseptikem, používaným v dutině ústní, má řadu vedlejších účinků. Proto CURADEN po dlouhém období testů a studií vyvinul ústní vody Perio Plus+, značky CURAPROX , řadu perorálních antiseptik, které obsahují dvě organické antibakterie: CITROX a polylysin. Chemik Christoph Fiolka stojí za vývojem Perio Plus+ a je zdaleka nejlepším specialistou v řešení toho, jak by přírodní složky v Perio Plus+ mohly způsobit revoluci v terapii použitím ústní vody.

Planmeca Viso – nová generace CBCT přístrojů

November 29, 2018 | Advertorial

Nový rentgenový přístroj Planmeca Viso, vybavený inovativními technologiemi unikátního polohování pacienta, libovolného nastavení zorného pole a inteligentní korekce pohybů pacienta, představuje další krok vpřed ve vývoji snímkování pomocí kuželovitého paprsku. Překvapí vás, co vše nyní špičkové CBCT přístroje dokážou.

Nový kartáček Hydrosonic Ortho čistí špatně dostupná místa

November 19, 2018 | Advertorial

Kartáček je vhodný pro ortodontocké pacienty, kteří mají pevná rovnátka a tudíž musí věnovat zvýšenou péči řádné ústní hygieně. Rovnátka zabraňují odstraňování plaku a omezují přirozené čistící mecha-nismy, jako například slinnou sekreci a pohyb svalů v ústech. Kvalitní nástroj na řešení uvedených prob-lémů nabízí švýcarský výrobce potřeb pro dentální hygienu CURAPROX, pomocí nového modelu hydro-sonického kartáčku Hydrosonic Ortho - hydrosonického kartáčku, který dosáhne i na ta nejnedostupněší místa a je k dostání pouze v zubařských ordinacích a prodejnách CURAPROX.

advertisement
Ke zdravé ústní dutině s [BE YOU.]

September 25, 2018 | Advertorial | Business

Většina z nás ví, že správné čištění zubů zubní pastou s obsahem fluoridu je prvním krokem k trvale zdravým zubům a dásním. Přesto však infekce ústní dutiny související s biofilmem, jako jsou zubní kazy a paradentóza, patří mezi nejčastější zdravotní problémy. V poslední době přitahuje pozornost další faktor, jenž pomáhá předcházet těmto onemocněním: enzymy, které jsou přirozeně obsaženy ve slinách a které hrají nedílnou úlohu v procesu ochrany a obnovy ústní dutiny. Použitím glukózooxidázy pro zdravou ústní floru pomáhá nová zubní pasta značky CURAPROX udržovat optimální rovnováhu v ústech.

Cesta ke zdravé dutině ústní s BE YOU

August 17, 2018 | Advertorial | News

Infekce v dutině ústní související s biofilmem, např. zubní kaz a parodontóza, patří stále k nejčastějším zdravotním problémům. V poslední době vzrostl zájem o novou metodu zabraňující vzniku těchto onemocnění: řeč je o enzymech, které se vyskytují přirozeně ve slinách a sehrávají důležitou úlohu v ochraně i regeneraci dutiny ústní. Nová řada zubních past BE YOU značky CURAPROX napomáhá udržet prostřednictvím obsažené glukózooxidázy pro zdravou ústní flóru optimální rovnováhu v dutině ústní.

© 2021 - All rights reserved - Dental Tribune International