Search Dental Tribune

ROOTS SUMMIT 2020: Otevřena možnost registrace

Akce ROOTS SUMMIT jsou známé svými kvalitními vědeckými programy a řadou možností vzdělávání. (Fotografie: ROOTS SUMMIT)

St. 17 července 2019

save

PRAHA, Česká republika: Online registrace na příští ROOTS SUMMIT, jediné celosvětové diskuzní fórum věnované endodoncii, je již otevřená. Akce, se všemi přednáškami a workshopy, se bude konat v Cubex Centrum Praha od 21. května do 24. května 2020. Na nadcházejícím ročníku ROOTS SUMMIT se očekává zhruba 500 návštěvníků, a je opět organizován ve spolupráci s Dental Tribune International.

Ačkoli budou hlavním tématem ROOTS SUMMIT 2020 zejména prezentace nejnovějších technik a technologií v oboru endodoncie, organizátoři zvou k účasti stomatologické odborníky ze všech oborů, stejně jako výrobce z dentálního průmyslu, dodavatele endodontických produktů a každého, kdo se jakkoli podílí na endodontických ošetřeních.

Je již známo, že na nadcházejícím ročníku konference budou přednášet přední odborníci, jako jsou lékaři Daniel Černý, Daniel Černý, Gianluca Plotino a Maxim Belograd, a profesoři Gianluca Gambarini a Matthias Zehnder. Kromě přednáškového programu budou mít účastníci možnost absolvovat praktické workshopy, hovořit s odborníky z průmyslu a seznámit se s novými zařízeními, procedurami a protokoly v oboru endodoncie. Svoji účast již potvrdila také řada dentálních společností specializujících se na endodoncii, jako je Henry Schein, Laschal Dental, CJ-Optik, Seiler Medical Instruments a Global Surgical.

ROOTS SUMMIT, který začínal v 90. letech jako setkání velké skupiny nadšenců pro endodoncii, se za posledních několik let značně rozrostl. S více než 24000 současnými členy z více než 100 zemí světa se ROOTS SUMMIT vyvinul v jedno z nejvýznamnějších celosvětových vzdělávacích fór v dentálním průmyslu. Předchozí konference se konaly v Kanadě, USA, Mexiku, Nizozemsku, Španělsku, Brazílii, Indii a Spojených arabských emirátech. V německém hlavním městě Berlíně se konal ROOTS SUMMIT 2018.

Nyní je v nabídce sleva 20 procent za včasnou rezervaci a také sleva na akademický poplatek ve výši 30 %. Další informace a možnost online registrace naleznete na www.roots-summit.com. Stomatologové jsou také vítáni na Facebookové stránce ROOTS SUMMIT, kde se dozví nejnovější informace.

Endodoncie Registrace Sleva

-